Informace o nás

Rozhodli jsme se veřejně prezentovat tento projekt, protože cítíme potřebu informovat veřejnost a věcech, které se k běžnému smrtelníkovi nedostanou. Ať už to jsou kruhy v obilí, 21.12.2012, nebo další fenomény dnešní doby. Otevřte oči a hlavně svou mysl, jedině tak lidstvo samo nedojde do záhuby. 

Koukněte se na dokument uveřejněný na ČT2 s názvem: Mayská proroctví a kruhy v obilí, přejděte kliknutím ZDE.

V sekci VIDEA také naleznete další dokumentární snímky a dokonce i záběry tvorby kruhů v obilí. Jsou zde také dokumentární snímky z cyklu Vetřelci starověku o zásazích jiných bytostí do lidské historie.

 

Pokud chcete být v centru dění, následujte nás na facebooku:

Naši uživatelé

Mezi ně patříte Vy, kteří zde právě čtete, stejně tak jako ostatní "osvícení" lidé dnešní doby, kteří pochopili, že budoucnost lidstva nepatří válkám, ale poznání sebe sama. Tahle webová prezentace je primárně postavena na agrosymbolech, nicméně budeme se zde věnovat i dalším tématům, která jsou dnešními mass médii buďto přímo cenzurována, nebo zařazována do kategorie "nedůležitých".

Pokud Vás zajímá rozbor agrosymbolů - kruhů v obilí navštivte náš specializovaný blog, kde se společně pokusíme vplout do symboliky a uvést několik souvislostí vyplývajících z těchto piktogramů.

Rozbor agrosymbolů / Fenomén kruhy v obilí:

https://cropcirclecz.blogspot.com/

 

Jestli se také zajímáte o vesmír a lidské bytí v téhle realitě, navštivte náš projekt, kde publikujeme pouze vlastní příspěvky inspirované světovými autory a vesmírným děním.

Ve vesmíru nejsme sami / 2012 a Fenomén Kruhy v Obilí:

https://kruhyvobili.blogz.cz/

 

Náš tým

Tom Jarwis

Severní Morava, Czech republic, EU

joint owner, PR manager, writer

Ja jsem Ty 

Severní Morava, Czech republic, EU

designer, energy maker, joker

Lope Lopezovic

Jižní Čechy, Czech republic, EU

spiritual leader