Kniha návštěv

FB stránky

verča | 09.11.2013

Ahoj, hledáme nové adminy na FB stránky - Paranormální jevy, záhady, dezinformace a vesmír. Jsem na to teď sama a nestíhám, takže uvítám jakoukoliv pomoc. :) Pokud jste zaměření na něco podobného, co není přímo v názvu, vůbec to nevadí. Kdybyste měl někdo zájem, napište mi na email: veronika.ledvinova@seznam.cz a já vám pošlu další informace. Budeme se těšit na případné zájemce :) Hezký den!

obrazce a fakta okolo

Anonymous | 12.02.2015

mely by jste vedet ze ty obrazce sou dane prichodove a plus maji znazornovat jedno varovani a nektere sou od jinych ras Alienu nebudu jmenovat rasy ale ty co to delaj nekdy tak sou proti lidske rase chou je vyhubit a udelat znas hybridi a krizit nas se zviraty mely by jste vedet ze je chybou to ze jste informovali TV oni o tom vedej uz davno diky americe ta s ufo spolupracuje uz od roku 1947 a plus udelaly dohodu s Sedivaky aby mohly unaset v USA lidi na pokusy a dalsi veci tak jak se vi ze CR vedej o existenci ufo od roku (1.července 2010 C.j.4525/2010 dokumentace) oni nejsou bohove oni knam jdou zjedineho duvodu opsazeni lidske rasy prichod cizincu no a selmy budou nas chcit cipovat to se nesmi prosadit ve zdravotnictvi totiz amerika to chce prosadit u par statu a kdo bude mit cip nebude mit soukromi a svobodu a az prijde cas ten kdo bude mit cip umre nikdo nesmi pokleknout pred prichodem cizincu a selmy je spoustu dukazu na vse a prave fakta Nove Mexico Dulce bass a Area 51 tam se vse deje hlavne v Dulce v mexicu proto ma aj amerika tolik vymozenosti a nove tajne letouny hlavne nebudte ovci a nedavejte nikomu informace hlavne medii ty vladnou svetu ne politici koukni te na tohodle pana na YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=Oljrjxnixtw po konferenci byl zabit umlcen tam rika vse aji o uranu a dalsich vecach berte na vedomi tyhle informace a je jich jeste vice a hlavne musite mit viru to je silou ochrany
https://www.youtube.com/watch?v=2ywk51nmbNw
dalsi info vam nezdelim

zmĕna pozadí

Filip | 18.06.2013

Mohu se zeptat, jak si zmĕnil/a obrázek na pozadí stránky? Jinak máš pĕkný web :-)

zajímalo by mě, jak ježci upletli tohle

tj | 04.03.2013

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=524284537621937&set=a.271110529606007.76141.270296233020770&type=1&theater

Re: zajímalo by mě, jak ježci upletli tohle

Danja | 30.06.2015

:-D ))) ... vím, na co narážíte a přijde mi to hodně vtipné ;-), v minulosti jsem s podobným nadpisem "Koukněte, co vytvořili "šikovní lidé" - sdílela jedno krásné videíčko, na němž je kamerou zachycená tvorba agrosymbolu (bohužel z důvodu mnoha zkouknutí je video už málo kvalitní). Krásný večer všem přeji - i všem "nevěřícím Tomášům ;-) !

Věc je vyřešená

H& | 21.02.2013

Vysvětlení je snad ještě mnohem primitivnější, než si kdo kdy mohl představit, a dokonce (!) je to ověřitelné...
https://www.cropcirclesonline.com/kruhy-v-obili-pokracovani.htm

Re: Věc je vyřešená

Jarwis | 04.03.2013

Věc vyřešená určitě není. Blesk kruhy nevytváří a článek psaný manipulativnim stylem, plných logických klamů např.: kdo tomu věří/nevěří, je pitomec atd. není smysluplný argument do debaty a ani nikde jinde. je to hodné leda tak do blesku, nebo do reklamy... kdo nevěří, ať tam běží, 9 z 10 expertů doporučuje :D člověk, který to napsal, v životě v kruhu nebyl a neví která bije a ten, který hned všemu uvěří a nemá vlastní úsudek, je jen další ovečka žijící v iluzi a věc je vyřešena hotove a du koukat na telku... :D

Re: Věc je vyřešená pro demagoga

Lopez | 05.03.2013

dosti ostré slova, zavánějíc silnou manipulací, kolik pak vám za to zaplatili ? Naštěstí znalejší lidé v tomto fenoménu neskočí na tyto bludy co se začínají internetem šířit ve velkém, nejste první ani poslední..
"Nejnebezpečnějším nepřítelem lidského poznání je naivní víra, že někde leží objektivní pravda"
gratuluji, citát ušitý přesně na vaší míru poznání :D

Re: Re: Věc je vyřešená pro demagoga

fornax | 19.05.2013

...mluví z tebe rozum a emoce. Nikdo se na tebe nemůže zlobit. *

Srdce

Hanka | 15.03.2012

Pěkné, každopádně jsou obrazce fascinující, ale co to srdíčko ve fotogalerii...? Fandím umělcům, ale pozor na chyby. Mimochodem je velmi nebezpečné zahrávat si s lidskou psychikou, pro někoho, kdo věří v magické datum a očekává spasení, mohou letošní Vánoce opravdu špatně skončit.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek