Kruhy v obilí Dobrovice, ČR 2011

Fotografie obrazce, který byl vytvořen na Mladoboleslavsku - Dobrovice

Tomáš - místní občan:

"Jeli jsme v noci z 9. na 10. července asi ve 23 hodin kolem pole. To tam ještě nic nebylo. Ráno ale už v poli byly kruhy. Navíc celou noc řádila silná bouřka, je blbost, aby tu někdo běhal v lijáku po poli. Sázím, že to nějak souvisí s tou bouřkou," 

Vnitřek klasů je uhlazený, stéblo vedle stébla, jako kdyby je někdo učesal obrovským hřebenem. "Možná to bylo UFO, nějaká vyšší moc. Má sestra dokonce na sobě cítila bolení hlavy, já nic," uvedl pro Mladoboleslavský deník muž, který se na místo přijel podívat. Další muž tvrdí, že obrazec je zaručeně pravý:

"Nešlo odtud telefonovat, bolela mě hlava, některé klasy byly lehce ožehnuté."

 

Kruhy v obilí - tajná zpráva pro lidstvo?

"Kruhy u Bojetic vytvořila vyšší moc. Jsem o tom přesvědčená. Je patrné, že byly vytvořeny shora, ze země je to téměř nemožné. Proč vznikly? Jsou to piktogramy, které nám mají sdělit nějakou informaci," řekla pro Blesk.cz Tonička Plíšková, která spravuje server kruhy-v-obili.cz.

 

ZDROJ: Blesk ZDE

Lucie Bílá - Kruhy v obilí

Dělá kruhy v obilí
Mimozemšťan opilý
Nevím to já, ani ty
Snad vesmírný grafity

Ani ufon se všem lidem prostě nezavděčí
kdo má v poli malý kruhy,
ten by chtěl ty větší
někdo v tom hned vidí podvod

Já to vyzkoumám

Měří průměr,měří obvod
už to mám

Chci se vznášet nad polem
Kroužit kolo za kolem
je tak krásný umění
co se ztrácí v osení

Každej máme, je to marný, osobitej vkus
jeden volá paráda a druhej to je hnus
jeden v tom zas vidí podvod
já to vyzkoumám

Měří průměr,měří obvod
už to mám

Chci se vznášet nad polem
Kroužit kolo za kolem
je tak krásný umění
co se ztrácí v osení

Třeba jsou ty slehlý klásky
marťanský vyznání lásky
Nebo je to vzácnej vzkaz
jak je krásný marnit čas

Chci se vznášet nad polem
Kroužit kolo za kolem
je tak krásný umění
co se ztrácí v osení

My dvě divný holky co pozorujem ze křoví
Co Andromeda dělá z toho jsme teda ...

Dělá kruhy v obilí
mimozemšťan opilý
Nevím to já ani ty
snad vesmírný grafity

Chci se vznášet nad polem
Kroužit kolo za kolem
je tak krásný umění
co se ztrácí v osení

Dělá kruhy v obilí
mimozemšťan opilý

Kruhy v obilí v ČR

 zdroj:

Kruhy v obilí nezvládne racionální mysl, ale logika! S televizí Prima Antonín Bartoš.

Soubor:Kruhy na prime.JPG

" Kód kruhů v obilí je založen na poznatcích kvantové teorie (vznik univerza), kabaly (židovsko-hebrejská tajná nauka), posvátné geometrie (matrice stvoření), merkaby (nauka o světelném těle člověka) a na přímé intuici." Uvádí v předmluvě své knižní novinky " Kruhy v obilí - odhalený kód tajuplných obrazců " německý badatel Eckhard Weber.

Dějiny mysteria kruhů v obilí i obrazců po celé planetě provází lidstvo od nepaměti. V knize uvedená dokumentace výskytu od roku 1590-1979 je dokladem odvěké záhadnosti jevu.

Doprovodné jevy a zvláštní příhody v kruzích zaznamenávají ve všech zemích: světelné body, záblesky, kužely světla, světelné koule i objekty na nebi, tetelení vzduchu a vibrující zvuky v kruzích - bzukot, cvrkot, klepání i bručení. Jsou fotografovány a dokumentovány hmotné létající talíře i plazmové světelné lodi.

Výzkum v Česku

Přední odborník na výzkum kruhů v Česku a přilehlém světě je Tonička Plíčková.

Dnes objevila nové zákonitosti kruhů v obilí, citujeme:
S obdobnými jevy a zvláštními příhodami se setkávají badatelé i občané v souvislosti s obrazci v obilí též v našich zemích, mnohé jsou zaznamenány v knize " Piktogramy v ČR a energetický systém Země. Krásy agrosymbolů na Moravě 2000-2006." Nové a stále záhadnější příběhy zažíváme i slýcháme od občanů v místech výskytu agrosymbolů. Rok 2008 s výskytem 10 agrosymbolů v obilí, 1 v řepě, i kruhů v trávě, byl na zajímavosti a překvapivé zážitky velmi bohatý. Mnohé by racionalistům a zarytým skeptikům doslova vyrazily dech!

Neuvěřitelně dokonalé tvary agrosymbolů na Moravě / Hluk, Plumlov 2x, Rousínov, Tasovice, Kunštát / i v Čechách / Jítrava, České Budějovice, Králíky / též upozorňují na nutnost výzkumu jejich geometrických a matematických proporcí v souvislosti s posvátnou geometrií, symbolikou a kabalou. Důležité je zjistiti důvod opakování jevu v lokalitě ( Hluk, Plumlov, České Budějovice i Králíky ), či důmyslného umístění v krajině, což v uvedených případech je doslova kouzelné a člověkem neproveditelné.

Piktogramy jsou přesně zasazeny do krajiny i vzhledem k historickým a posvátným místům v krajině, výskytu minerálů a zlomových linií. Rozmístění v krajině naprosto není náhodné, jsou zde přesná pravidla matematická, geometrická a energetická. I časté znovuobjevení se obrazce v následné plodině - urychlení nebo též zpomalení růstu nové plodiny, či dokonce tvar obrazce viditelný i ve sněhu - to vše dokládá, že nejde o nejapný žert lidský. Mnohé obrazce se objeví znenadání v průběhu dne, aniž by lidé cokoliv zvláštního zpozorovali. Při vzniku během noci sledují lidé podivné záblesky v krajině, poletování záhadných světélek nebo světelný sloup dole se otáčející v místě vznikajícího piktogramu. Na obloze se objevují záhadná světla nebo dokonce objekty.

Okamžité reakce sdělovacích prostředků či jednotlivců na původ obrazce nemohou být směrodatné. Výskyt tohoto zajímavého fenoménu v krajině vyžaduje nejen zodpovědné prozkoumání obrazce v terénu,ale též důsledné zpracování a vyhodnocení získaných informací a posouzení všech zákonitostí mnoha odborníky se znalostí dané problematiky.

Kruhy v řepě

Televizi Primu zaujala největší rarita letošní sezóny - kruhy v řepě u Jaroměře! Vznikly retardovaným (pozastaveným) růstem plodiny. Spodní listy plodiny byly seschlé, spálené, řepa však časem nabrala na síle a obnovila svůj růst. Sdělovací prostředky však mají "za povinnost" uvést i "opačný" názor. Tak si často vyslechneme "odborníky", kteří o těchto nových skutečnostech naprosto nic nevědí...

 

Nad východočeským podhorským městečkem Králíky se vypínají u rodinných domků 2 větrné elektrárny. Za mírnou proláklinou - na svahu a zároveň v dolíku se ukryla před zraky zvědavců další vrtule - avšak v obilí! Kruh se 3 vrtulkami, dílko čistě energetické - 3. větrná elektrárna u Králík!? Záhadné jevy zde začaly k večeru v 17 hodin velkou bouřkou, ve 23 hodin pulzoval nad Suchým vrchem diskovitý objekt modrým světlem a měnil svou pozici (popojížděl sem a tam). Všude v přírodě byl celou noc klid - další den 26.7. 2008 byl nalezen v dolíku za domky obrazec. Nahlášen jeho výskyt však nebyl místními občany, ale až později mladým pilotem šumperského letiště, který jej náhodně spatřil.

Nejen Tasovický RÉBUS - ani další obrazce v obilí nejsou obyčejným lidským dílkem, ale dokonalým geometrickým, matematickým, energetickým a informačním výtvorem vysokých duchovních inteligencí, snažících se lidstvo posunout o píď dál. Zdá se však, že se nechováme jako moudří lidé, ochotní poučit se z nových skutečností,ale jako nevědoucí medvědi... Tonička Plíšková pátek 19. září 2008

Kruhy v kukuřici

Kruhy se nemusejí objevovat jen v obilí nebo v řepě, objevují se i v jiných rostlinách kde je jich více pohromadě jednoho druhu - to je zatím jediná společná vlastnost která byla potvrzena Vědeckým týmem Necyklopedie. Předpokládá se objevení kruhů v bramborách a v melounech.Na Moravě se objevilo několik menších kruhů v zelí ale zatím se zjistilo že to mají na svědomí zloději takže nic nového.Výzkum se začíná specializovat. Náš hlavní specialista na kruhy v kukuřici je pan Libor Čermák.

  Kruhy v kukuřici

 

Kruhy ve sněhu

Dnes již víme že kruhy se tvoří celoročně. V Holandsku se objevují kruhy ve sněhu.

 Kruhy ve sněhu

Matematická teorie

Kruhy v obilí zřejmě skrývají složitou matematiku. Nejnovější přírůstek mezi tajemnými kruhy v obilí byl rozklíčován. Jedná se o zakódované číslo pí neboli Ludolfovo číslo,jeden ze základních symbolů matematiky. Najdete ho anglickém Barbury Castle.

"Jde o prvních deset číslic Ludolfova čísla, je tam zřetelně i desetinná čárka, poslední číslice je dokonce správně zaokrouhlena a tři malé kruhy značí, že číslo je iracionální a pokračuje do nekonečna," vysvětluje profesor Reed. Mnoho dalších matematiků to potvrdilo. Na dotaz v Lihovém domě jestli snad takto chtějí s námi navázat kontakt mimozemšťané prostřednictvím matematiky, jsme byli odkázáni že do voleb nepodávají žádné informace.

Matematický kruh
 
Jisté je, že je to první případ, kdy se podařilo rozluštit význam tohoto úkazu. Kruhy v obilí se po celém světě objevují již od 17. století. Dodnes se nepodařila objasnit jejich příčina, spekuluje se o chemické anomálii půdy, magnetismu, radioaktivitě či psychotronických projevech.
 
Hranaté kruhy jsou důkazem že i mimozemšťané vyřešili kvadraturu kruhu

Kruhy v trávě

VTN vyzkoumal proč se nepublikuje nic o kruzích v trávě, je to proto že se mimozemšťané tak zhulí, že z toho žádné kruhy nevzniknou a není to ani estetické.

Kruhy v trávě

 

Věda Okolní počítače.png
VTN.png
Sciences exactes.png Související informace obsahuje 
Regál Věda©


Vědecký tým Necyklopedie (VTN) se po Járovi da Cimrmanovi nejvíce zasloužil očeskou (a také moravskousovětskousvětovounáboženskou i světskou) vědu.

Přední experti z oborů jako biologiechemiefyzikaastronomiematematikalingvistikahistorie,filosofie a mnoha dalších objevují věci, které dosud nikdo neobjevil a už nikdy neobjeví, a své objevy okamžitě publikují na Necyklopedii.

Další varianty kruhů v obilí

Zdá se logické, že kruhů v obilí přibývá. Kruh je zřejmě nejtrapnější geometrický útvar, takže geometrických anomálií založených na tomto patvaru podstatně ubývá. Mimozemská civilizace totiž začíná dosahovat naší inteligence, a tak se učí i jiné zajímavosti (to abychom jako lidé pochopili, že jako kašpárci jsme ve vesmíru opravdu jen a jen sami).

 

Hříčky přírody

  1. Vědecký výzkum prokázal, že komplexita kruhů se v podstatě nemění. Mění se pouze pocitově-racionální úroveň citlivosti pozorovatele. Asi 99 % obyvatel planety Země tvrdí, že kruhy v obilí nevidělo. 98 % z nich současně tvrdí, že obilí nerozpozná od jiných plodin.
  2. Jako další důkaz o rozmanitosti tvořitelů kruhů je nutno dokumentovat obrázky. Obrázky nejsou situovány do kruhu, pouze vlevo vpravo, hot, čehý. Protože pozemšťané neumí vyrobit kruhový displej.
  3. Nejužitečnější kruhy jsou na rozpáleném rastru z litiny. Vznikly čirou náhodou a dodnes se zachovala pouze litinová podkladová deska a tato fotografie.
  4. Zařízení na sledování dynamicky se vyvíjejících kruhů jsou velice rozmanitá. První, tzv mobil se věnuje sledováním za provozu / pojezdu. Tedy například někde z dalekého východu, přes město Brno (nachází se na Moravě) na západ po dálnici a na prvních světlech doprava (Praha - Náměstí Míru).
  5. Dalším velice zajímavým zařízením je plovoucí mikrosonda typu Romulus-Remus. Bohužel na fotografii je uveden opět poslední exemplář.
  6. Na fotografii pískových hrátek je patrné, že civilizace Země si dokáže dělat zatím z kruhů legraci. Evidentně jde o klukovský podvrh vytvořený pomocí zatím neznámé šablony.

 

Tradiční kruh, známý snad v každé vesnici

Novinka: